LiveZilla Live Chat Software

E-İhracat Nasıl Yapılır?

E-İhracat Nasıl Yapılır?
  • 20
    Nis

E-İhracat Nasıl Yapılır?

E-İhracat Nasıl Yapılır ? SORUSUNA CAVABIMIZ  Webustam E-İhracat Paketlerimizin içeriği ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra , özelliklerini karşılaştırabilir işiniz için uygun olanı seçerek ilk adımı atabilirsiniz.

                                       https://www.webustam.net.tr/e-ihracat-paketleri.php

Yabancı Dil Sayısı* : E-İhracat Sistemlerimizde Türkçe, İngilizce , Almanca, Fransızca, Rusça , İspanyolca, Yunanca , İtalyanca ve Slovakça paket ücretine dahildir. Paket özelliğinize göre Standart Pakette +1 Yabancı Dili,  Gold Pakette +2 Yabancı Dili, Premium Pakette +3 Yabancı Dili  yukarıda bulunan dillerden seçebilirsiniz. Bunların dışında Arapça, Farsça ve İbranice dilleri ek ücrete tabiidir. Dil başına ücret, Arapça ve Farsça için 500 TL, İbranice için 1500 TL dir.
Sistemlerimizdeki yabancı dil bütün sistem içindir, fakat, size ait verilerin ( Örnek: Kategoriler, Ürün Adları, Ürün Açıklamları, Seçenekler vb.) çevirisi otomatik yapılmaz, bu şu anki teknoloji ile mümkün değildir. Bu bölümlerin çeviri sorumluluğu size aittir.


Çoklu Para Birimi * : Exclusive Sistemlerimizde hiç bir ek ücret ödemeden T.C. Merkez Bankasının tanıdığı bütün para birimlerini kullanabilirsiniz. Sistem günlük kuru merkez bankasından çekerek fiyatların güncel kalmasını sağlayacaktır.


Demo Oluşturma ve Kullanımı * : Demo E-İhracat Sitenizi webustam.com.tr altında oluşturuyoruz. (Örnek: https://siteniz.webustam.com.tr) satın almaya karar verdiğiniz takdirde demoda bulunan bütün içeriğinizi bir kaç dakika içinde yeni sitenize aktarıyoruz.


Kurulum/Lisans Bedeli *: Kurulum ve Lisans bedelini sadece bir kereye mahsus ödersiniz. Yıllık yenileme ücretleri ilgili paketin altında yer almaktadır. Yıllık yenileme ücretine sitenizin 1 yıllık bakımı, SSL sertifikanız, Hosting Bedeli ve Özel IP dahildir..

Yorum Kapalı.