LiveZilla Live Chat Software

Kurumsal Firma Web Sitesi Mobil Uyumlu

Kurumsal Firma Web Sitesi Mobil Uyumlu
  • 18
    Nis

Kurumsal Firma Web Sitesi Mobil Uyumlu

Dil Yönetim Paneli * : Kurumsal Web Sitesi sistemlerimizde Gelişmiş dil yönetimi bulunmaktadır. Sitenizi istediğiniz dilde yayınlayabilirsiniz. İsterseniz sitenizdeki bölümlerin adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


Gelişmiş Meta Yönetimi * : Sitenizdeki her sayfa, her kategori ve her ürün için ayrı ayrı meta açıklaması ve anahtar kelime tanımlayabilir, arama motorlarında hızla yükselebilirsiniz. !


Gelişmiş Tema Yönetimi * : Sitenizde hazır bulunan bir çok temadan istediğinizi istediğiniz an kullanabilir ve istediğiniz an değiştirebilirsiniz !


ÜCRETSİZ 256 Bit SSL Sertifikası * : Bir çok firmanın ortalama 12 – 30 USD arasında satışa sunduğu 256 Bit SSL sertifikasını Kurumsal müşterilerimize TAMAMEN ÜCRETSİZ sunuyoruz ! Bugün, yarın ve DAİMA !


Full Mobil Uyumlu * : Webustam Kurumsal Web Siteleri Full Mobil uyumludur. Müşteri ve ziyaretçileriniz bilinen bütün cihazlardan sitenizi kolayca ziyaret edebilirler…


Sınırsız Blog *: Webustam Kurumsal Web Sitelerinde sınırsız blog özelliği vardır… İşinizle, firmanızla, ürünlerinizle ilgili blog yazıları yayınlayarak Google’daki yerinizi yükseltebilirsiniz.


Web Sitesi İçerikleri * : Web Sitesinin içerikleri Webustam’ın sorumluluğunda değildir. Webustam, sitenizi kurup yönetim paneli şifrelerinizi tarafınıza teslim eder. İçerik, resim, tasarım vb. tamamen bayii ve müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bu içeriklerin Webustam tarafından hazırlanmasını talep etmeniz durumunda sitenizin içeriğine bağlı olarak 500 TL ile 2500 TL arasında ek ücret talep edilir. !

Yorum Kapalı.