LiveZilla Live Chat Software

Otel Rezervasyon Sistemi I Otel Web Sitesi Tasarımı

Otel Rezervasyon Sistemi I Otel Web Sitesi Tasarımı
  • 20
    Nis

Otel Rezervasyon Sistemi I Otel Web Sitesi Tasarımı

Oteliniz için profesyonel bir web sitesi oluşturun. Otel işletmenizi tek bir yerde yönetmeye başlayın. Online Rezervasyon sistemimiz sayesinde, müşterileriniz herhangi bir cihazdan bir oda ayırıp çevrimiçi ödeme yapabilir.

Her Şeyi İçeren Online Rezervasyon Sistemi. Üstelik Komisyon Yok.

Otel Web Sitesi Özellikleri
Webustam Otel Web Sitesi ile müşterilerinize online rezervasyon yapmanın kolaylığını sunun. Tıpkı otelinizin resepsiyonundaymış gibi en ince ayrıntısına kadar oda seçeneklerinizi, dönemsel fiyatlarınızı sunabilir, kampanyalar düzenleyebilir satışlarınızı promosyonlarla artırabilirsiniz.

Yabancı Dil
Webustam Otel Web Sitesine sınırsız sayıda dil ekleyebilirsiniz.Türkçe, İngilizce, Arapça ve Fransızca dili hazır kurulu olarak gelir.

Bütün dünyadan rezervasyon
Dünyanın her yerinden online rezervasyon alabilir, online konfirmasyon yapabilirsiniz. Müşterileriniz otelinize gelmeden kalacakları odayı detaylı görülebilirler

Full Mobil Uyumluluk
Webustam Otel Web Sitesi full mobil uyumludur. Bütün cihazlarda problemsiz görüntülenebilen kullanıcı dostu arayüze sahiptir…

Sınırsız Oda Ekleme
Webustam Otel Web Sitesinde sınırsız oda ekleyebilir, her odaya sınırsız resim , sınırsız dönem fiyatı ekleyebilirsiniz, her oda için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Promosyon ve Kampanya
Webustam Otel Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Özel Sayfa Oluşturma
Webustam Otel Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster otelinizi tanıtım için isterseniz otelinizin bulunduğu bölgeyi tanıtmak için özel sayfalar oluşturarak siztenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Aktivite ve Hizmet Yönetimi
Webustam Otel Web Sitesinde, otelinizin aktivite ve hizmetlerini online gösterebilir, rezervasyon esnasında online satışını yapabilirsiniz..!

Bir Günde Kurulum
Webustam Otel Web Sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden odalarınızı, dönemsel fiyatlarınızı, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün rezervasyon alabilirsiniz.

Çoklu Yönetici Desteği
Webustam Otel Web Sitesinde sınırsız yönetici tanımlayabilir, her birine farklı yetkiler verebilirsiniz.

Yorum Kapalı.