LiveZilla Live Chat Software

Profesyonel emlak sitesi ile Mobil Uyumlu emlak web sitenizi hemen açın.

  • 20
    Nis

Profesyonel emlak sitesi ile Mobil Uyumlu emlak web sitenizi hemen açın.

Profesyonel Emlak Web Sitesi Özellikleri
Webustam Profesyonel Emlak Web Sitesi ile rakiplerinizin önüne geçin, eşsiz SEO , TERCÜME ve HARİTA özellikleri ile sizi zirveye taşımaya hazır…

Yabancı Dil
Webustam Profesyonel Emlak Web Sitesine sınırsız sayıda dil ekleyebilirsiniz. Siz içeriklerinizin TÜrkçe’sini girin, sistem diğer dillere çevirsin. Kolay ve zahmetsizce uluslar arası bir siteye sahip olun.

Bütün Temsilci Ekleyin
Dünyanın her yerinden temsilciler / emlakçılar sitenize emlaklarını ekleyip siteniz aracılığı ile müşterilere sunabilirler. Bütün süreç sizin kontrolünüz altında gerçekleşir.

Full Mobil Uyumluluk
Webustam Profesyonel Emlak Web Sitesi full mobil uyumludur. Bütün cihazlarda problemsiz görüntülenebilen kullanıcı dostu arayüze sahiptir…

Sınırsız Emlak Ekleme
Webustam Profesyonel Emlak Web Sitesinde sınırsız Emlak ekleyebilir, her emlağa sınırsız resim , sınırsız özellik ekleyebilir, Googla Akıllı Harita ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Akıllı Harita
Webustam Profesyonel Emlak Web Sitesinin gelişmiş bir GOOGLE Harita Özelliği vardır. Müşterileriniz Akıllı harita üzerinden işaretleyerek istediği emlağı arayabilir, istediği emlağın tüm çevresini detaylı gözlemleyebilir.

Özel Sayfa Oluşturma
Webustam  Profesyonel  Emlak Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster firmanızı tanıtım için isterseniz diğer talepleriniz için özel sayfalar oluşturarak siztenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Eşsiz SEO yapısı
Webustam  Profesyonel Emlak Web Sitesinde, eşsiz bir SEO yapısı bulunur. SEO için binlerce lira ödemenize gerek kalmadan siteniz arama motorlarında hızla yükselir. Siteniz Alexa sıralamanızı yükseltmek için TR lokasyonlu otomatik ziyaretler oluşturur.

Bir Günde Kurulum
Webustam  Profesyonel Emlak Web Sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden emlaklarınızı, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün yayınlayabilirsiniz.

Çoklu Yönetici Desteği
Webustam  Profesyonel Emlak Web Sitesinde sınırısız tönetici tanımlayabilir, her birine farklı yetkiler verebilirsiniz.

Sadece 3999 TL

Yorum Kapalı.