LiveZilla Live Chat Software

Responsive Otel Web Sitesi ile Otelinizi Online Yönetin

  • 19
    Nis

Responsive Otel Web Sitesi ile Otelinizi Online Yönetin

Otel Web Sitenizden online rezervasyon yapmak bizce çok Kolay ?

Webustam Otel Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online rezervasyon ve ödeme yapabilir, rezervasyonlar anında sizin ekranınıza düşer.

Sınırsız oda kategorisi, sınırsız oda, her oda için sınırsız resim ekleyebilirsiniz, kampanyalar düzenleyebilir, dönemsel fiyatlar girebilir müşterilerinize değişik alternatifler sunabilirsiniz

Her oda için doluluk takvimi belirleyebilir, oda fiyatlarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Üstelik isterseniz bütün bunları müşterilerinize sınırsız sayıda dil ekleyerek sunabilirsiniz ! ( Türkçe, İngilizce, Fransızca, ve Arapça Hazır Kurulu Olarak gelir)

DEMOYA BAK – SATIN AL

Sadece 1999 TL +KDV

İDDİALIYIZ, BİR BENZERİNİ BAŞKA BİR FİRMADA BULDUĞUNUZ TAKDİRDE 1 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ VERİYORUZ !!!

Otel Web Sitesi Özellikleri

Webustam Otel Web Sitesi ile müşterilerinize online rezervasyon yapmanın kolaylığını sunun. Tıpkı otelinizin resepsiyonundaymış gibi en ince ayrıntısına kadar oda seçeneklerinizi, dönemsel fiyatlarınızı sunabilir, kampanyalar düzenleyebilir satışlarınızı prmosyonlarla artırabilirsiniz.

Yabancı Dil

Webustam Otel Web Sitesine sınırsız sayıda dil ekleyebilirsiniz.Türkçe, İngilizce, Arapça ve Fransızca dili hazır kurulu olarak gelir.

Bütün dünyadan rezervasyon

Dünyanın her yerinden online rezervasyon alabilir, online konfirmasyon yapabilirsiniz. Müşterileriniz otelinize gelmeden kalacakları odayı detaylı görüebilirler

Full Mobil Uyumluluk

Webustam Otel Web Sitesi full mobil uyumludur. Bütün cihazlarda problemsiz görüntülenebilen kullanıcı dostu arayüze sahiptir…

Sınırsız Oda Ekleme

Webustam Otel Web Sitesinde sınırsız oda ekleyebilir, her odaya sınırsız resim , sınırsız dönem fiyatı ekleyebilirsiniz, her oda için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Poromosyon ve Kampanya

Webustam Otel Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Özel Sayfa Oluşturma

Webustam Otel Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster otelinizi tanıtım için isterseniz otelinizin bulunduğu bölgeyi tanıtmak için özel sayfalar oluşturarak siztenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Aktivite ve Hizmet Yönetimi

Webustam Otel Web Sitesinde, otelinizin aktivite ve hizmetlerini online gösterebilir, rezervasyon esnasında online satışını yapabilirsiniz..!

Bir Günde Kurulum

Webustam Otel Web Sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden odelarınızı, dönemsel fiyatlarınızı, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün rezervasyon alabilirsiniz.

Çoklu Yönetici Desteği

Webustam Otel Web Sitesinde sınırısız tönetici tanımlayabilir, her birine farklı yetkiler verebilirsiniz.

DEMOYA BAK – SATIN AL

Sadece 1999 TL +KDV

Yorum Kapalı.