LiveZilla Live Chat Software

Restoran Web Sitesi Özellikleri

Restoran Web Sitesi Özellikleri
  • 4
    Oca

Restoran Web Sitesi Özellikleri

Webustam Restoran Web Sitesi ile müşterilerinize online sipariş vermenin kolaylığını sunun. Tıpkı restoranınızdaymış gibi en ince ayrıntısına kadar menülerinizi sunabilir, kampanyalar düzenleyebilir satışlarınızı prmosyonlarla artırabilirsiniz.

Facebook İle Üyelik – Giriş

Müşterileriniz Facebook hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirler

Google İle Üyelik- Giriş

Müşterileriniz Google+ hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirler

Sınırsız Yemek Kategorisi

Webustam Restoran Web Sitesine sınırsız yemek kategorisi ekleyebilir, her kategori ye farklı kampanyalar, farklı indirimler tanımlayabilirsiniz.

Sınırsız Yemek Ekleme

Webustam Restoran Web Sitesinde sınırsız yemek ekleyebilir, sınırsız menü ile birleştirebilir, her yemek için ayrı bir sunum hazırlayabilir, her yemek için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Poromosyon ve Kampanya

Webustam Restoran Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Özel Sayfa Oluşturma

Webustam Restoran wEb Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster firmanızı tanıtım için isterseniz yemek tarifi veya farklı amaçlar için özel sayfalar oluşturarak siztenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Bir Çok Renk / Dizayn Seçeneği

Webustam Restoran wEb Sitesini onlarca farklı şekilde dizayn edebilir sınırsız sayıda renk kullanabilirsiniz. Üstelik tek satır kod yazmadan sadece bir kaç tıklama ile !

Bir Günde Kurulum

Webustam REstoran Web sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden yemeklerinizi, menülerinizi, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün sipariş alabilirsiniz.

İçerik Yükleme Desteği

Webustam Restoran WEb Sitesine yemeklerinizi, kategorilerinizi, seçeneklerinizi nasıl yükleyeceğinizi bilmiyor veya buna vakit ayıramıyor musunuz? Hiç sorun değil sizi yönlendireceğimiz freelance çalışanlar aracılığı ile bunu çok profewsyonelce ve çok ucuza halletmeniz mümkün!.

Yorum Kapalı.