LiveZilla Live Chat Software

WEBUSTAM Restoran Web Sitesi

WEBUSTAM Restoran Web Sitesi
  • 4
    Şub

WEBUSTAM Restoran Web Sitesi

Restoran Web Sitenizden Online Sipariş alamıyor musunuz?

 

 

Webustam Restoran Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online sipariş verebilir, siparişler anında sizin ekranınıza düşer.
Sınırsız yemek kategorisi, yemek ve menü oluşturabilir, kampanyalar düzenleyebilir, müşterilerinize değişik alternatifler sunabilirsiniz.
Müşterileriniz kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile sipariş verebilir, siparişlerini ekranlarından takip edebilir, dilerlerse facebook veya google hesapları ile bağlanıp üye olabilirler. Adreslerini haritadan belirleyebilirler !

Sadece 799 TL

 

Restoran Web Sitesi Özellikleri
Webustam Restoran Web Sitesi ile müşterilerinize online sipariş vermenin kolaylığını sunun. Tıpkı restoranınızdaymış gibi en ince ayrıntısına kadar menülerinizi sunabilir, kampanyalar düzenleyebilir, satışlarınızı promosyonlarla artırabilirsiniz.


-Facebook İle Üyelik – Giriş
Müşterileriniz Facebook hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirler.

-Google İle Üyelik- Giriş
Müşterileriniz Google+ hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirler.

-Sınırsız Yemek Kategorisi
Webustam Restoran Web Sitesine sınırsız yemek kategorisi ekleyebilir, her kategoriye farklı kampanyalar, farklı indirimler tanımlayabilirsiniz.

 

-Sınırsız Yemek Ekleme : Webustam Restoran Web Sitesinde sınırsız yemek ekleyebilir, sınırsız menü ile birleştirebilir, her yemek için ayrı bir sunum hazırlayabilir, her yemek için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

-Promosyon ve Kampanya : Webustam Restoran Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

-Özel Sayfa Oluşturma : Webustam Restoran Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster firmanızı tanıtım için isterseniz yemek tarifi veya farklı amaçlar için özel sayfalar oluşturarak sitenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

 

-Bir Çok Renk / Dizayn Seçeneği : 
Webustam Restoran Web Sitesini onlarca farklı şekilde dizayn edebilir sınırsız sayıda renk kullanabilirsiniz. Üstelik tek satır kod yazmadan sadece bir kaç tıklama ile !

-Bir Günde Kurulum : Webustam Restoran Web sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden yemeklerinizi, menülerinizi, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün sipariş alabilirsiniz.

-İçerik Yükleme Desteği
Webustam Restoran Web Sitesine yemeklerinizi, kategorilerinizi, seçeneklerinizi nasıl yükleyeceğinizi bilmiyor veya buna vakit ayıramıyor musunuz? Hiç sorun değil sizi yönlendireceğimiz freelance çalışanlar aracılığı ile bunu çok profesyonelce ve çok ucuza halletmeniz mümkün!.

Yorum Kapalı.