E-Ticaret
Hakkımızda - Web Ustam E-Ticaret Hizmetleri

Hakkımızda

Webustam İnternet Hizmetleri, yazılımda sınırsızlığı sunuyor !

WEB USTAM İnternet ve Telekomünikasyon Hizmetleri

Sınır Tanımıyoruz !

"WEBUSTAM İnternet ve Telekomünikasyon Hizmetleri", sektördeki tecrübesini "webustam.net.tr" çatısı altında siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarken, Türkiye'de "net.tr" uzantısını kullanmaya hak kazanmış sayılı tescilli bilişim firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Kıbrıs ve İngiltere temsilciliklerimizle dünyanın bir çok yerinde hizmet verebilen ekibimiz, E-Ticaret, Restoran ve Turizm Yazılımları alanında geliştirdiği çözümlerle, müşterilerini rakiplerinden hep daha ileriye taşımak için aralıksız çaba sarfediyor. Amacımız sizden kar etmek değil, sizinle birlikte kar etmektir.

Başarmak, başarmak, başarmak...

WEBUSTAM, hizmet verdiği firmalarda firma amaç ve hedeflerine özel, E-Ticaret formulasyonları geliştirerek müşterisinin maksimum faydayı düşük maliyet ile elde etmesini sağlamıştır.

Amacımız, müşterilerimize hizmet verirken sunduğumuz yazılımları daha kaliteli, daha ekonomik, şartlarda sunmak yazılımlarımızın kullanımında değişen ve gelişen teknolojik koşulları yakından takip ederek bu değişimi Ürünlerimize yansıtmak, gelişime ve yeniliğe önem veren tutumumuzu her geçen gün artırarak başarıya müşterilerimizle birlikte ulaşmaktır.