E-Ticaret
E-Ticaret XML Entegrasyonu - Web Ustam E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret XML Entegrasyonu

Sınırsız XML Tedarikçi Entegrasyonu & Alt Bayi XML Modülü

Sınırsız XML Entegrasyon İmkanı !

Webustam XML Motoru ile sınırsız entegrasyon yapmak alt bayilerinize XML vermek artık çok kolay. Sınırsız tedarikçi eklemek için tek yapmanız gereken tedarikçi ayarlarını bir kere kaydetmek. Gerisini Webustam XML Motoru hallediyor !

Otomatik İmport

Webustam XML Motoru günün istediğiniz saatinde otomatik olarak çalışır ve ürünleri çeker. Siz ürünleri yüklemekle uğraşmazsınız..

Gelişmiş Server Teknolojisi

Webustam Server Sisteminde XML alırken veya verirken donma yavaşlama olmaz. En ileri DELL teknolojisi sizin bu sıkıntıları yaşmamanız için 24/7/365 aralıksız çalışır.

Vereceğiniz XML'i Siz Belirleyin

Alt bayilerinize vereceğiniz XML'i istediğiniz gibi özelleştirin. XML'de sadece sizin istediğinz veriler yer alır. Alt bayileriniz sadece sizin istediğiniz verilere erişebilir.

Webustam XML Motoru

Webustam XML Motoru Webustam Exclusive E-Ticaret paketlerinde bütün özellikleri ile kuruludur. Çektiğiniz XML verisini istediğiniz gibi değiştirebilir, özelleştirebilirsiniz.

XML verisini işlemek için tek satır kod yazmanıza, tedrikçilerinizi kaydetmek için uyğraşmanıza gerek yok. Sadece bir kaç dokunuşla binlerce ürünü sitenize yükleyip satabilirsiniz

E-Ticaret Paketlerini Gör
Webustam Exclusive E-Ticaret paketlerinde hiç bir sınır olmadan istediğiniz kadar tedarikçi firmanın XML'ini yükleyebilirsiniz.
Hayır, herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Ne bu gün ne de daha sonra !
Merak etmeyin Webustam XML Motoru en karışık XML yapılarının bile üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır. Sitenize XML yolu ile istediğiniz veriyi aktarabilirsiniz.
Tabii ki teknik ekibimiz hafta her gün 09:00 ile 23:30 saatleri arasında online olarak destek vermektedir. Size de bu konuda bütün destek sunulacaktır.
Evet, aldığınız XML'deki bütün verileri değiştirmeniz mümkün. Tamamen kendinize göre özelleştirebilir, fiyatlarla istediğiniz gibi oynayabilir, istediğiniz kelimelerin değişmesini sağlayabilirsiniz.
Evet istediğiniz kadar firmaya XML verebilirsiniz, seçtiğiniz paketin trafik limitleri dahilinde bir sorun yaşamazsınız.